CCTV Kamera ve Video Kontrol Sistemleri

Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri

Gaz algılama ve alarm sistemleri, binalarınızda yanıcı, parlayıcı ve zehirli gazların seviyelerinin izlenmesi, Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri tehlikeli düzeylere ulaştığında bununla ilgili senaryolar doğrultusunda gazın tahliyesi için gerekli havalandırma fanlarının çalıştırılması, vanalarının kapatılması ve sesli/ışıklı uyarıların verilmesi gibi fonksiyonları yerine ge Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri Yapınızın büyüklüğü, kullanım amacı da sizin için önereceğimiz sistem için belirleyici bir etkendir ifs.

Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri Rezidans binaları, oteller, alışveriş merkezleri, çok malikli iş merkezleri, binalar, hastaneler, laboratuarlar, eğitim kurumları, otoparklar, endüstriyel tesisler birbirlerinden farklı gaz algılama ve uyarı sistemi gereksinimlerine sahiptir ifs.

Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri Dünyanın önde gelen üreticileriyle kurduğumuz çözüm ortaklıkları sayesinde, sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz ifs.

Gaz algılama gereksinimleriniz ve diğer bina kontrol sistemleriyle entegrasyon düzeyi, sizin için kuracağımız sistemi belirlememizde rol oynar ifs.

Gaz algılama sisteminiz için EEC’ye başvurduğunuzda sizin için en uygun sistemi uygulayabilmek için bir dizi tespit ve değerlendirme çalışması yapıyoruz ifs.

 1. Tesisiniz ve işletmenizde gaz algılama yapılması gerekli alanlar analiz edilerek gereksinimleriniz belirlenir ifs Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri.
 2. Gaz algılama sisteminizin, binanızdaki yangın alarm, bina otomasyon vb ifs.    sistemleri ile entegrasyon gerekliliği ve bunun düzeyi belirlenir ifs Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri .
 3. Geleceğe dönük genişleme ihtiyaçları da değerlendirilerek, malzeme ve tesisat maliyetleri ile birlikte sistem seçenekleri sunulur ifs Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri.
 4. Çözümde karar kılındığında, uygulama projeleri hazırlanır, montaj ve programlama tamamlanarak, işletme personeliniz eğitilir ve sistem teslim edilir ifs Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri .
 5. Başlangıç aşamasında mühendislerimiz sistemin çalışmasını süpervize ederek, sistem operatörlerinin eğitim eksikleri varsa tamamlarlar ve gerek duyulduğu takdirde küçük programlama ayarlarını gerçekleştirirler ifs Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri .

Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri Sistemleriniz işletmeye alındıktan sonra da bakım ve servis gereksinimleriniz için teknik servis ekiplerimiz emrinizdedir ifs.

Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri Geniş bir gaz algılama sistemi ürün yelpazesini destekliyoruz ifs.

Gaz Algılama ve Alarm Sistemleri Komple anahtar teslimi çözümler sağlamak amacıyla ürünlerimiz arasında temel gaz algılama donanımlarının yanında, grafiksel olarak izleme ve kontrol imkanı sunan yazılımlar da sunuyoruz ifs.

 • Yanıcı parlayıcı gaz dedektörleri
 • LPG gaz algılama dedektörleri
 • Doğalgaz algılama dedektörleri
 • Zehirli gazlar algılama dedektörleri
 • CO gaz algılama dedektörleri
 • Aktif hava emişli gaz algılama dedektörleri
 • Ex-proof gaz algılama dedektörleri
 • 4-20mA çıkışlı endüstriyel gaz algılama dedektörleri
 • Gaz algılama ve alarm panelleri