İFS Bilişim Elektronik İnşaat Tekstil San.ve Tic.Ltd.Şti.

İfs Bilişim Ltd. Şti. kurumsal yapıda bir firma olmakla, sizlere hizmetle gurur duymaktadır. İfs bilişim şirketini diğer arkadaşlarımızdan ayıran en büyük özelliği sorunlarınıza kesin çözüm bulmakla yoğunlaşan firmadır.

İfs Bilişim Ltd. Şti. güvenlik ve denetim alanında profesyonel bir üreticidir. Hem donanım hem de yazılımları, farklı yapısal düzenlemeler, çeşitli uygulama ayarları ve gelecekteki gelişmeler için modüler olarak tasarlanmıştır.

Ürünlerimiz, ISO 9001 kalite yönetim sistemi belgesini ve UL, CE, FCC gibi bazı uluslararası belge kazanmıştır. Yüksek teknolojili ürünlerimiz, Türkiye, Avrupa, Amerika, Japonya ve Tayvan’da satılmakta ve bankacılık, kamu güvenliği, enerji kaynakları, akıllı bina ve akıllı ulaşım gibi pek çok alan da yaygın olarak kullanılmaktadır.

AR – GE Hakkında

Güçlü AR – GE departmanı, mükemmelliğin zirvesine çıkmak ve yenilik getirmek adanı İfs Bilişim Ltd. Şti. için çok önemlidir! Her yıl satış gelirlerimiz %10’unu araştırma ve geliştirmeye yatırıyoruz… Yeniliği ve uygulamasını, bütünleşik yapı uygulamalarının, ses/video kodlaması/kod çözümlemesi aritmatiğinin ve network protokol araştırmasının içinde tutuyor. Tüm bunlar, bize sanayi ve güvenlik sektörünün en önemli konumumda ürünlerimizin mükemmel verimliliğini görmemizi sağlıyor.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temek hedefimizdir. Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz. En büyük önemi insan beynine veririz ve sürekli insana yatırım yaparız. Etkin ekip çalışmasına inanırız. Her düzeyde ve her boyutta açık iletişime inanırız. Çalışmalarımızı yaratıcı ve üretken kılan ‘’istek’’ enerjisine inanırız ve bunu sağlarız. Firmamızda çalışan herkesin ‘’kendi işinin lideri’’ olduğuna inanırız.

Pazarlama Stratejisi

Pazar gerekliliklerine yönelmeyi ve çift taraflı kazanç işbirliğini yerine getirmeyi kılavuzumuz olarak belirledik. İfs Bilişim Ltd. Şti. sürekli Pazar genişlemesi ve gelişimini araştırmakta, yurt dışındaki müşteri sayısını artırmakta ve marka kredisi ile ününü artırmaktadır. İfs Bilişim Ltd. Şti. ve ortaklarımız, birlikte en iyi ürünleri hizmeti ve faydaları paylaşarak büyüyecek ve daha güçlü olacağız.

Servis Sistemi

Mükemmel servis sistemi ve derin hizmet bilinci, müşterilerin taleplerini karşılamamız için güvencemizdir. İfs Bilişim Ltd. Şti. tüm ülkede satış sonrası hizmet için bir ağ kurmuştur. Kaliteli ve deneyimli servis uzmanları, sizlere en hızlı ve en iyi hizmeti sunar. ayrıca İfs Bilişim Ltd. Şti. yurtdışı ortaklarının bulunduğu yerlerde düzenli eğitimleri ile satış sonrası hizmet mühendislerinin eğitimi de yönetmektedir. Genel merkezde tüm dünyadaki alıcılar için satış sonrası hizmet eğitimleri sunmaktadır. İfs Bilişim Ltd. Şti. aynı zamanda isteğe uyarlanmış özelliklere sahip hizmetlerde sağlamakta ve çeşitli müşteri taleplerini karşılamak için profesyonel güvenlik ve denetim sistemi çözümlerini sunmaktadır.