Hemşire Çağrı Sistemleri

Hemşire Çağrı SistemleriHemşire Çağrı Sistemleri Günümüzde hastanelerde ve sağlık amaçlı kuruluşlarda hasta ile sağlık personelinin etkili haberleşmesi büyük önem taşımaktadır ifs.    Hemşire Çağrı Sistemleri Hem hastanın isteklerinin zamanında ve eksiksiz olarak yerine getirilmesi hem de verilen hizmetin kalitesinin ölçümlenebilmesi için hemşire/hasta haberleşme sistemlerinin kurulumu gün geçtikçe artmaktadır ifs.    Hemşire Çağrı Sistemleri  Sağlık amaçlı kuruluşların uluslararası akreditasyon birimleri tarafından akredite edilme koşullarından biri de bu sistemin mevcut ve amaca yönelik olarak çalışır durumda bulunmasıdır ifs.

Hemşire Çağrı Sistemleri  Dünyanın önde gelen üreticileriyle kurduğumuz çözüm ortaklıkları sayesinde, hemşire çağrı sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz ifs.

Hemşire-hasta haberleşme sisteminiz için bize başvurduğunuzda sizin için en uygun sistemi uygulayabilmek için bir dizi tespit ve değerlendirme çalışması yapıyoruz ifs.

 1. Hastanenizdeki hemşire çağrı sistemi kurulması ve bilgilerin toplanması gereken bankoları belirliyoruz ifs.
 2. Genel hacim banyolarındaki acil çağrı sistemi ihtiyaçlarını tespit ediyoruz ifs.
 3. Code blue (mavi kod) sisteminin uygulanması gereken noktalar hakkında çalışmalar yapıyoruz ifs.
 4. Tüm sistemin entegre bir platformda çalışabilmesi için çözüm önerileri sunuyoruz ifs.
 5. Hastane yönetiminin kullanacağı veri tabanını oluşturacak yazılımın hangi bölümlere kurulacağı hakkında görüşüyoruz ifs.
 6. Geleceğe dönük genişleme ihtiyaçları da değerlendirilerek, malzeme ve tesisat maliyetleri ile birlikte sistem seçenekleri sunuyoruz ifs.
 7. Çözümde karar kılındığında, uygulama projeleri hazırlanır, montaj ve programlama tamamlanarak hemşirelerinizi / sistem işletme personelinizi eğitiyor ve sistemi teslim ediyoruz ifs.

Hemşire Çağrı Sistemleri  Verimli kullanılabilecek bir hemşire çağrı sistemi için gerekli bütün ürünleri temin ediyoruz ifs.

 • Hemşire Bankoları
 • Hasta yatak başı üniteleri
 • Hemşire çağrı butonları
 • İpli acil çağrı butonları
 • Koridor lambaları
 • Code blue (mavi kod) butonları
 • Adresleme Üniteleri
 • Database yazılımı