Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri

Seslendirme ve Acil Anons SistemleriSeslendirme ve acil anons sistemleri, binalarda müzik yayını ve acil durumlarda insanların tahliyesi için kullanılırlar ifs.Seslendirme ve acil anons sistemleri  Müzik yayınında amaç insanların bulunduğu hacimlerde hoş bir ambians sağlamak iken, acil anonsta amaç insanların güvenli bir şekilde ortamdan tahliye edilmesini sağlamaktır ifs.Seslendirme ve acil anons sistemleri  Sistemlerin kurulacağı yerlerin büyüklüğü, zon sayısı, hacimlerin akustik yapısı ve istekler sistemin yapısını belirlemektedir ifs.    Tek zondan, yüzlerce zona, tek anons noktasından yüzlerce anons noktasına kadar farklı büyüklükte sistemlerin tesis edilmesi mümkündür ifs.Acil anons sistemlerinin “Binaların Yangından Korunması Hakkında Yönetmelik” gereğince 200 yataktan fazla kapasiteli tüm otellerde, 5000 m2’den büyük yapı inşaat alanı olan veya kullanıcı sayısı 1000 kişiyi aşan tüm yapılarda ve yüksekliği 51 ifs.   5 m’yi geçen tüm binalarda kullanılması mecburidir ifs.Seslendirme ve acil anons sistemleri  Kurulan sistemler, yangın algılama ve alarm, havaalanlarında kullanılan uçuş bilgi sistemleri gibi sistemlerle entegre olarak çalışabilmekte, otomatik anonslar ve bilgilendirme mesajları önceden programlanarak sisteme verilebilmektedir ifs.Seslendirme sistemlerinde amaç sadece müzik yayını ve anons yapılabilmesini sağlamak değil, yayının anlaşılabilir, güvenli ve sürekli olmasını da sağlamaktır ifs.

Seslendirme ve acil anons sistemleri  Tesis ettiğimiz sistemlerde, tüm uluslararası güvenlik standartlarını sağlamanın yanı sıra, basit bir analog sistemden çok fonksiyonel dijital sistemlere kadar geniş bir ürün portföyüne sahip olmanın avantajlarını da müşterilerimize sunmaktayız ifs.

Seslendirme ve Acil Anons Sistemi ihtiyacınıza göre sizin için en uygun sistemi tasarlayıp kuruyoruz ifs.

Seslendirme ve Acil Anons Sistemi ihtiyacınıza göre;

 1. Proje bazlı sistem tasarımınızı hazırlarız,
 2. Çeşitli hoparlör seçeneğinden ihtiyacınıza en uygun olanlarını ve miktarını tespit ederiz ifs.
 3. Sisteminizin diğer sistemlerle olan ilişkisine göre, gerekirse entegre bir sistem olması için gerekli arayüzleri kullanırız ifs.
 4. Analog veya dijital seslendirme sistemleri içinden en uygun olanına göre optimum çözümler oluşturur, güç ihtiyacına göre sistemi konfigüre ederiz ifs.
 5. Birden fazla lokasyondan oluşan büyük projelerde, kendi içinde network edilebilen veya LAN üzerinden kontrol edilebilen entegre sistemler kurarız ifs.
 6. Kendini sürekli olarak süpervize eden, yedekleme elemanlarına otomatik olarak geçen sistemler sunabiliriz ifs.
 7. Tüm seslendirme ve acil anons ihtiyaçlarınızı tek bir marka ile karşılayabiliriz ifs.

Seslendirme ve acil anons sistemleri  Çözüm sunduğumuz sistemler, çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptirler ifs.

 • Basit , tek veya iki zonlu anons sistemleri
 • Modüler, 60 zona kadar büyüyebilen acil anons sistemleri
 • Dijital, limitsiz olarak büyüyebilen acil anons sistemleri
 • Asma tavan tipi hoparlörler
 • Kabin tipi hoparlörler
 • Kolon tipi hoparlörler
 • Projektör tipi hoparlörler
 • Horn tipi hoparlörler
 • “Line array” tipi hoparlörler
 • Dijital ve analog anons istasyonları
 • Müzik kaynakları
 • Volum kontrol üniteleri ve kanal seçiciler
 • Muhtelif Arayüzler