Toplantı ve Konferans Sistemleri

Toplantı ve Konferans SistemleriToplantı ve Konferans Sistemleri Toplantı odası otomasyon sistemleri,modern şirketlerde esneklik, toplantı verimliliğini artırma ve zaman tasarrufunun üst düzeyde sağlanması için kullanılırlar ifs.Toplantı ve Konferans Sistemleri  Toplantı odası otomasyon sistemleri, toplantı odası içinde duvar tipi, masa üstü veya kablosuz dokumatik paneller aracılığıyla yönetilmektedir ifs.Toplantı ve Konferans Sistemleri  Gerek toplantı odasında ihtiyaç duyacağınız teknik özellikler, gerekse toplantı odası boyutu ve dizaynı sizin için önereceğimiz sistem için belirleyici olmaktadır ifs.

 • Toplantı odaları, ihtiyaca bağlı olarak farklı donanım ve yazılım özellikleri gerektirir ifs.    Kullanıcının tercih edeceği şekilde tasarımı yapılacağından, kullanımı çok kolaydır ifs.
 • Otomasyon sistemleri, sunumlarınızı etkileyici bir boyuta taşırken,toplantı esnasında toplantıyı bölücü unsurları da elimine etmektedir ifs.
 • Toplantı Odası otomasyon sistemleri, toplantıya hazırlık safhalarını kolaylaştırmasının yanısıra,toplantı esnasında ihtiyaç duyulan değişiklikleri çok çabuk gerçekleştirerek toplantının bütünlüğüne katkıda bulunmaktadır ifs.

Dünyanın önde gelen üreticileriyle kurduğumuz çözüm ortaklıkları sayesinde, sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz ifs.

Toplantı odasında olması düşünülen bileşenler bütünü, size özel tasarlayacağımız otomasyon sistemini belirlememizde rol oynar ifs.

Toplantı ve Konferans Sistemleri  Toplantı odası otomasyon sisteminiz için EEC’ye başvurduğunuzda sizin için en uygun sistemi uygulayabilmek amacıyla bir dizi tespit ve değerlendirme çalışması yapıyoruz ifs.

 1. Toplantı odası gereksinimleriniz belirlenir ifs.
 2. Toplantı odasında uygulamak istediğiniz cihaz ve sistemlerle ilgili bir ihtiyaç listesi hazırlanır ifs.
 3. Kullanacağınız cihaz ve sistemlerle ilgili örnek bir yazılım çalışması tarafınıza sunulur ifs.
 4. Geleceğe dönük genişleme ihtiyaçları da değerlendirilerek, malzeme ve tesisat maliyetleri ile birlikte sistem seçenekleri sunulur ifs.
 5. Çözümde karar kılındığında, uygulama projeleri hazırlanır, montaj ve programlama tamamlanarak güvenlik ve sistem işletme personeliniz eğitilir ve sistem teslim edilir ifs.
 6. Başlangıç aşamasında mühendislerimiz sistemin çalışmasını süpervize ederek, sistem operatörlerinin eğitim eksikleri varsa tamamlarlar ve gerek duyulduğu takdirde küçük programlama ayarlarını gerçekleştirirler ifs.

Toplantı ve Konferans Sistemleri  Sistemleriniz işletmeye alındıktan sonra da bakım ve servis gereksinimleriniz için teknik servis ekiplerimiz emrinizdedir ifs.

Toplantı ve Konferans Sistemleri  Geniş bir toplantı odası otomasyon sistemi ürün yelpazesini destekliyoruz ifs.

Toplantı ve Konferans Sistemleri  Komple anahtar teslimi çözümler sağlamak amacıyla ürünlerimiz arasında toplantı odası otomasyon sisteminin yanı sıra bir toplantı odasında olması muhtemel donanımı da bulunduruyoruz ifs.

 • Başkanlık sistemi ve mikrofon yönetimi
 • Video konferans sistemleri
 • Aydınlatma Sistemleri
 • Audio-Video Cihazları
 • Isıtma-Soğutma ve Perde Yönetimi
 • İnternet Erişim yazılımı
 • Firma içindeki PC’lere anlık erişim modülleri